Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
#
#

Sklepy internetowe - handel ecommerce

Internet daje nieograniczone możliwości komunikacji oraz sprzedaży produktów. Sklepy internetowe pozwalają firmom znacząco zwiększyć zyski, bez potrzeby otwierania nowych placówek i zatrudniania dodatkowych osób. Sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych jest wygodna, bezpieczna i łatwa w analizie zysków i strat. Z przyjemnością pomożemy uruchomić sprzedaż internetową w Państwa firmie, zapewniając kompleksowy projekt sklepu, jego wdrożenie, uruchomienie oraz późniejszą promocję. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem stron i sklepów internetowych, mając w tej dziedzinie liczne osiągnięcia i sukcesy. Współpracujemy z klientami z różnych branż produkcji i handlu, tworząc projekty sklepów dostosowane do ich potrzeb i charakteru działalności. Na Państwa życzenie możemy przygotować niewielki sklep internetowy obejmujący kilkadziesiąt produktów, jak również duży sklep online z setkami lub więcej artykułów. Nasze projekty wyróżnia oryginalny design, łatwa obsługa, bezpieczeństwo.

Oferujemy kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych. Sklep jest oparty o sprawdzone, stabilne i uznane na polskim rynku oprogramowanie Sote.

Co oferujemy:

  • Skonfigurowana i gotowa do sprzedaży platforma sklepu internetowego - licencja dożywotnia,
  • Domena na 1 rok (możliwość użycia domeny klienta),
  • Hosting sklepu na 1 rok (możliwość użycia hostingu klienta),

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt