Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
projektowanie i montaż sieci komputerowych
projektowanie i montaż sieci komputerowych

Sieci Teleinformatyczne

Sieci komputerowe są jednym z filarów działania firm w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Ich obecność jest również konieczna w szkołach, szpitalach, a nawet domach. Profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie sieci komputerowej, gwarantuje jej niezawodne działanie przez wiele następnych lat i możliwość łatwej rozbudowy o nowe urządzenia. Jeśli potrzebują Państwo stworzyć od nowa sieć komputerową lub zmodernizować już istniejącą sieć, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu lokalnych sieci komputerowych, obejmujących od kilku do kilkudziesięciu stanowisk. W Państwa sieć komputerową mogą być wpięte komputery, drukarki, serwery, stacje robocze, a także kamery IP. Tworzymy sieci przewodowe i bezprzewodowe, zapewniając niezawodną komunikację pomiędzy wszystkimi urządzeniami, również z opcją dostępu zdalnego.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną sieć komputerową?

  • Gwarancja dostępu do sieci z każdego miejsca na świecie dzięki VPN,
  • Scentralizowane przechowywanie danych z opcją backupu,
  • Kontrola dostępu i nadawanie uprawnień użytkownikom,
  • Możliwość śledzenia ruchu wewnątrz sieci,
  • Wysoki poziom zabezpieczeń przed dostępem z zewnątrz i kradzieżą danych,
  • Możliwość instalowania oprogramowania w chmurze,
  • Wygodne udostępnianie dokumentów i multimediów,
  • Projekt uwzględniający rozbudowę sieci w przyszłości.

Firma SOLID IT zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sieci komputerowych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Oprócz wsparcia i doradztwa technicznego, prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowego, na którym sieć może zostać zbudowana. Zapewniamy sprawne wykonawstwo sieci komputerowych, połączone z konfiguracją wszystkich urządzeń i uruchomieniem całości. Naszym klientom zapewniamy również niezbędne szkolenie i serwis sieci komputerowych Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, małe i średnie firmy każdej branży, a także szkoły i urzędy. Zapewniamy atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt