Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Bezpieczeństwo w szkole - system kamer

Bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli powinno być priorytetem każdej placówki edukacyjnej. Monitoring video jest dziś najskuteczniejszym narzędziem, mającym to bezpieczeństwo kontrolować. Kamery video zainstalowane na korytarzach, w salach lekcyjnych, gimnastycznych oraz na terenie szkoły pełnią wiele ważnych ról.

Pomożemy wybrać dobry monitoring do szkoły

Liczba kamer, rodzaj i miejsce montażu decyduje o jakości i możliwościach monitoringu. Zrealizowaliśmy wiele zleceń na monitoring również w placówkach edukacyjnych. Mogą Państwo skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, powierzając nam wykonanie projektu i kompleksową budowę instalacji monitoringu w szkole. Swoim klientom dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania, w tym kamery IP z dostępem do internetu, kamery przeznaczone do pracy na zewnątrz, a także kamery z mikrofonem, rejestrujące dźwięk. Obraz z kamer może być udostępniony w internecie. Budujemy instalacje oparte o technologię przewodową lub bezprzewodową wi-fi, szybką w montażu i nieinwazyjną dla budynku.

Całodobowy monitoring do szkoły to ochrona i bezpieczeństwo

  • W szkołach z monitoringiem zmniejsza się liczba wypadków, bójek i aktów wandalizmu,
  • Obecność kamer zniechęca osoby postronne do wchodzenia na teren szkoły,
  • Monitorowane otoczenie szkoły staje się bezpieczniejsze dla uczniów,
  • Nagranie z monitoringu jest pomocne w rozstrzyganiu sporów i wyjaśnianiu zdarzeń.

Państwa szkoła zyska dzięki monitoringowi

Konkurencja wśród szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich jest dziś duża w całym kraju. Kryterium wyboru placówki nie jest już tylko poziom edukacji, ale również jakość infrastruktury i standardy bezpieczeństwa, która szkoła zapewnia. Obecność monitoringu może poprawić pozycję szkoły w rankingach popularności, sprawiając że więcej uczniów zechce do niej uczęszczać. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem monitoringu, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do kontaktu placówki szkolne oraz przedszkolne z okolic takich miast jak Poznań, Kościan, Leszno.

Projekt

Projektujemy i dobieramy odpowiednie elementy monitoringu.

Montaż

Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringu

Serwis

Serwisujemy istniejące instalacje monitoringu.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt