Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

System monitoringu w firmie

Monitoring w firmie jest jednym ze standardów jakości i bezpieczeństwa pracy. Kamery w pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, korytarzach czy parkingu firmy, przyczyniają się do pracy zgodnie z przepisami BHP, jak również eliminują próby kradzieży i niszczenia mienia. Monitoring do firmy to inwestycja, która może zwrócić się w krótkim czasie.

Nowoczesne kamery CCTV z wieloma możliwościami

Tworzymy instalacje monitoringu dla firm, oparte na najwyższej jakości kamerach video. Nowoczesny sprzęt rejestrujący oferujemy w przystępnych cenach oraz dużym wyborze modeli. Do swojej firmy mogą Państwo wybrać kamery zewnętrzne o standardowej budowie, jak również kamery 360 stopni z możliwością sterowania i dużym zoomem. Pomieszczenia firmowe mogą być monitorowane przez kamery dzień lub dzień-noc, działające w trybie podczerwieni i rejestrujące obraz w ciemności. Doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm są kamery bezprzewodowe oraz kamery IP, pozwalające na streaming video do internetu i zdalny dostęp do monitoringu.

Monitoring w firmie

Monitoring do firmy i jego zalety

  • Możliwość zdalnego nadzoru nad pracownikami,
  • Całodobowy monitoring zmniejsza ryzyko kradzieży i aktów wandalizmu,
  • Nagrania z monitoringu stanowią dowód w razie wypadku lub włamania,
  • Kamery video pozwalają utrzymać wydajną pracę, zgodną ze standardami jakości firmy,

Pomożemy stworzyć idealny monitoring firmy

Na co dzień zajmujemy się montażem kamer video i projektowaniem instalacji monitoring dla firm, szkół i domów prywatnych. Zapewniamy wszechstronną pomoc techniczną przy wyborze kamer oraz kompleksowy montaż, uruchomienie, konfigurację oraz późniejszy serwis. Nasze usługi wyróżniają konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy firmy usługowe, handlowe, zakłady produkcyjne, firmy logistyczne, magazynowe, a także obiekty gastronomiczne i hotelowe. Wydatek na monitoring do firmy można zaliczyć w poczet wydatków firmowych, obniżając tym samym zaliczkę na podatek dochodowy i odliczając 100% podatku VAT od usługi.

Prowadzisz firmę w takich miastach lub okolicach jak Poznań, Kościan, Leszno, czy Śmigiel i myślisz o instalacji systemu kamer? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Projekt

Projektujemy i dobieramy odpowiednie elementy monitoringu.

Montaż

Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringu

Serwis

Serwisujemy istniejące instalacje monitoringu.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt