Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

System kamer do monitoringu domu i posesji

Monitoring video to jedno z najczęściej wybieranych zabezpieczeń domu i mieszkania. Instalacja składająca się z dowolnej liczby kamer video, pozwala monitorować każde pomieszczenie nieruchomości. Duży wybór kamer przewodowych i bezprzewodowych, pozwala natomiast stworzyć instalację łatwą w montażu, prostą w obsłudze i nie wymagającą skuwania tynków lub prowadzenia przewodów po ścianie.

Zamów monitoring do domu i miej wszystko pod kontrolą

Zajmujemy się projektowaniem instalacji monitoringu video oraz montażem kamer CCTV. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności, pozwalają stworzyć najwyższej jakości monitoring do domu lub mieszkania. Pracujemy wyłącznie na urządzeniach znanych i cenionych firm, gwarantujących bezproblemowe użytkowanie oraz doskonałą jakość obrazu. Bardzo duży wybór modeli kamer AHD oraz IP, pozwala idealnie dopasować monitoring do Państwa potrzeb i warunków użytkowania.

Schemat kamer CCTV do domu

Dlaczego warto mieć monitoring w domu?

  • Zainstalowane na zewnątrz kamery mają zniechęcić potencjalnych włamywaczy i złodziei,
  • Kamery pozwalają monitorować nieruchomość 24 godziny na dobę,
  • Nowoczesne kamery IP umożliwiają zdalny dostęp do monitoringu, np. ze smartfona,
  • Kamery z IR LED pracują w ciemności, bez sztucznego źródła światła,
  • Monitoring video może pełnić rolę elektronicznej niani oraz pozwala nadzorować pracę opiekunki,
  • Niezawodny monitoring video daje poczucie bezpieczeństwa o swoich bliskich i majątek.

Kilka kroków do monitoringu domu

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem monitoringu domu, wystarczy się z nami skontaktować. Przygotujemy dla Państwa ofertę wraz ze szczegółowym kosztorysem inwestycji. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Do wiadomości można dołączyć wstępne Państwa oczekiwania dotyczące ilości kamer oraz pomieszczeń, które mają być monitorowane. Monitoring video instalujemy zarówno w istniejących domach i mieszkaniach, jak również tych na etapie budowy i wykończenia wnętrz. W każdym przypadku gwarantujemy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji i osprzętu.

Jeśli zastanawiasz się nad montażem kamer, zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu. Postaramy się wyjaśnić szczegóły i dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Projekt

Projektujemy i dobieramy odpowiednie elementy monitoringu.

Montaż

Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringu

Serwis

Serwisujemy istniejące instalacje monitoringu.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt