Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
#
#

Sprzęt poleasingowy

Komputery są podstawowym narzędziem pracy w tysiącach firm i urzędów. Niezastąpione również w domach, służą do nauki, rozrywki i komunikacji z rodziną i znajomymi. Jeśli poszukują Państwo dla siebie markowego sprzętu komputerowego, oferujemy urządzenia poleasingowe. Są to markowe notebooki, laptopy, komputery PC i monitory, najczęściej w modelach linii biznesowych. Zaprojektowane i stworzone do pracy w biznesie, wyróżniają się solidną konstrukcją i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Użytkowane przez kilka lat w firmach, po zakończonej umowie leasingu zostają wymienione na nowe. Zaletą komputerów poleasingowych jest ich bardzo atrakcyjna cena, wysokie parametry techniczne, a także znajomość pełnej historii ewentualnych napraw. Komputery poleasingowe przez cały czas trwania umowy objęte są ubezpieczeniem i gwarancją, dlatego wszystkie naprawy wykonywane są na oryginalnych częściach i w autoryzowanych serwisach.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą komputerów i monitorów poleasingowych, Dzięki starannie dobranym i sprawdzonym urządzeniom, możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych klientów. Wśród nich znajdują się zarówno klienci indywidualni, kupujący komputery i monitory do zastosowań domowych, jak również właściciele małych firm, poszukujący dobrej jakości sprzętu komputerowego w korzystnych cenach.

Zalety komputerów poleasingowych:

  • Markowy sprzęt w przystępnej cenie,
  • Biznesowe modele komputerów dla klientów indywidualnych,
  • Kompletna historia sprzętu,
  • Naprawy wykonywane na oryginalnych częściach,
  • Duży wybór urządzeń, często niedostępnych w regularnej sprzedaży detalicznej.

Jeżeli poszukują Państwo poleasingowego notebooka, komputera stacjonarnego lub monitora, pomożemy znaleźć i wybrać odpowiednie urządzenie. Posiadamy w ciągłej sprzedaży bogaty wybór urządzeń poleasingowych, obejmujących urządzenia takich firm jak DELL, HP, LENOVO. Wiedza i doświadczenie pozwala nam oferować wyselekcjonowany towar spełniający kryteria najbardziej wymagających.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do konataktu.

Kontakt