Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Monitoring, kamery CCTV (telewizja przemysłowa) do firmy, szkoły, domu - sprzedaż, montaż kamer

Telewizja przemysłowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa w domu, firmie lub w szkole. System kamer CCTV rozmieszczonych w strategicznych miejscach obiektu, przez całą dobę transmituje obraz na ekrany monitorów, jak również może udostępniać nagranie w sieci internet. Pozwala to zdalnie monitorować nieruchomość, korzystając z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu i wyposażonego w ekran – laptopa, tabletu lub smartfona.

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w zakresie wyboru kamer CCTV, a także projektowania instalacji. Wykonujemy również montaż kamer w Poznaniu, Lesznie i innych miejscowościach województwa wielkopolskiego. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości kamer do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. Są to najwyższej jakości urządzenia renomowanych firm, gwarantujące doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach, w ciągu dnia, jak i o zmroku. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i doskonale znają branże IT. Pozwala nam to profesjonalnie doradzać nie tylko w zakresie wyboru kamer, ale również całego pozostałego osprzętu – rejestratorów, switchów oraz kontrolerów do kamer obrotowych. Aktualnie wybór produktów do monitoringu wideo jest bardzo duży. Kamery bezprzewodowe, kamery IP, a także klasyczne kamery typu bullet lub kamery 360 stopni pozwalają objąć monitoringiem każde miejsce w budynku. Obraz z kamer może być rejestrowany na dyskach i przechowywany przez określony czas, a następnie nadpisywany, jak również strumieniowo transmitowany do internetu, umożliwiając obejrzenie na żywo każdemu, kto dysponuje dostępem do strony z transmisją.

Pełna oferta naszej firmy obejmuje:
  • sprzedaż kamer CCTV i akcesoriów,
  • montaż kamer i projektowanie instalacji,
  • konfiguracja urządzeń i uruchomienie,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • doradztwo w zakresie wyboru urządzeń.

Profesjonalny monitoring w Państwa obiekcie pozwala znacząco podnieść bezpieczeństwo i sprawować pełną kontrolę nad nim, nawet z odległego miejsca. Psychologiczne oddziaływanie kamer umieszczonych w widocznych miejscach, zniechęca do podejmowania aktów wandalizmu, kradzieży lub przemocy, pozwalając utrzymać ład i porządek na terenie obiektu i w jego otoczeniu.

Prowadzimy montaż kamer w Lesznie oraz innych miejscowościach na terenie województwa wielkopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Poznań, Kościan oraz Śmigiel.

Projekt

Projektujemy i dobieramy odpowiednie elementy monitoringu.

Montaż

Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringu

Serwis

Serwisujemy istniejące instalacje monitoringu.

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt